Aktualności
Nagrodę im. Władysława Grabskiego dla osobistości życia publicznego, która w sposób decydujący przyczyniła się do rozwoju przedsiębiorczości otrzymał Bogdan Zdrojewski. Kapitała doceniła szczególnie postawę nagrodzonego jako Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, którego działania wykazują nie tylko wrażliwość na potrzeby polskiej kultury, ale również potrzeb biznesu oraz zdolność budowania współpracy obu obszarów.
Nagrody Specjalne Zarząd przyznał:
• Krystynie Jandzie za wizję, by teatr mógł być niezależny, także finansowo, odwagę i upór w realizowaniu swojej wizji oraz zaangażowanie w rozwój polskiej kultury i dawanie dowodu, że postawa proprzedsięborcza jest kluczem do sukcesu.
• Aleksandrowi Smolarowi za wkład w rozwój polskiej demokracji i społeczeństwa obywatelskiego, wielki dorobek intelektualny i niezależność w formułowaniu sądów oraz nieustanne dowodzenie, że warto być wiernym prawdzie i warto o nią walczyć.
Nagrody zostaną wręczone 18 maja 2011 roku podczas Gali Nagród Lewiatana w Filharmonii Narodowej.
Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan





















