Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

 • A
 • A
 • A

Tarcza Finansowa PFR dla Mikrofirm – warunki pomocy Tarczy 2.0 i rozliczenia Tarczy 1.0

Termin 14 stycznia 2021 r.
Rejestracja https://online.ikongres.pl/conference/tarcza_finansowa_pfr_dla_mikrofirm_-_warunki_pomocy_tarczy_20_i_rozliczenia_tarczy_10?utm_source=qrcode&utm_medium=print&utm_campaign=materialy_drukowane

Konfederacja Lewiatan, Polski Fundusz Rozwoju i PFR Portal PPK zapraszają do udziału w bezpłatnych webinariach poświęconych programowi Tarcza Finansowa PFR 2.0, którego celem jest pomoc finansowa dla polskich firm poszkodowanych podczas drugiej fali COVID-19.


Celem programu jest pomoc finansowa dla przedsiębiorstw z 38 branż, które musiały ograniczyć lub zawiesić działalność w związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z COVID-19. Wartość pomocy dla mikro, małych i średnich firm to 10 miliardów zł. Podobnie jak w pierwszej Tarczy Finansowej PFR pomoc ta powinna być udzielona szybko, w prosty i bezpieczny sposób, za pośrednictwem systemu przygotowanego przez PFR i banki.

W trakcie spotkania przedstawione zostaną zasady dotyczące rozliczenia pomocy w ramach Tarczy 1.0, w tym warunki umorzenia subwencji dla wybranych firm oraz wartości i podstawowe założenia dotyczące Tarczy Finansowej PFR 2.0.

Spotkanie poprowadzą Eksperci Regionalni PFR Portal PPK. W trakcie spotkania zaplanowana jest sesja pytań i odpowiedzi. Prosimy o wcześniejsze przygotowanie pytań i wpisanie ich w odpowiednim polu przy rejestracji online lub przesłanie na adres: aszalanski@konfederacjalewiatan.pl lub rlisicki@konfederacjalewiatan.pl

Skrócone warunki programu dla Mikrofirm:

 • dla firm zatrudniających od 1 do 9 pracowników z 38 branż z Polskiej Klasyfikacji Działalności,
 • obrót lub suma bilansowa za 2019 r. do 2 mln euro,
 • subwencje finansowe - 18 tys. zł lub 36 tys. zł. na zatrudnionego,
 • subwencje do maksymalnej kwoty 324 tys. zł.,
 • wysokość subwencji zależna od liczby pracowników i spadku obrotów,
 • dla firm, które odnotowały spadek obrotów w 2020 r. o min 30% w związku z COVID-19,
 • środki bezzwrotne pod warunkiem prowadzenia działalności i utrzymania poziomu zatrudnienia w ciągu 12 miesięcy
 • termin składania wniosków: styczeń – luty 2021 r. (po zgodzie KE).

Więcej informacji na: https://pfrsa.pl/tarcza-finansowa-pfr/tarcza-finansowa-pfr-20.html#mmsp

Zapraszamy do rejestracji!

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Nie możesz wziąć udział w webinarium 14 stycznia? Zapraszamy na kolejny termin - 21 stycznia (kliknij aby się zarejestrować)

Tagi