Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Seminarium - Przywództwo i talenty

2016-01-14

Zapraszamy serdecznie do udziału w seminarium, które jest częścią certyfikowanego programu Board Development Center - Centrum Rozwoju Rad Nadzorczych przeznaczonego dla doświadczonych członków rad nadzorczych i zarządów wiodących firm.

Opracowaliśmy z gronem ekspertów - wybitnych praktyków i teoretyków ładu korporacyjnego program, którego podstawą jest wymiana doświadczeń uczestników i prowadzących sesje. Najbliższe seminarium: „Przywództwo i talenty" poświęcone będzie praktycznym zagadnieniom związanym z zarządzaniem kapitałem ludzkim w firmach z perspektywy członka rady nadzorczej.

W planie seminarium przewidzieliśmy sesję "Poszukiwanie kandydatów na prezesa w sytuacjach kryzysowych", w trakcie której uczestnicy będą rozmawiać z partnerami zarządzającymi firmami executive search: AltoPartners, Korn Ferry i Spencer Stuart. Zaprosimy też Państwa do udziału w specjalnie opracowanej na potrzeby seminarium symulacji posiedzenia zarządu i rady nadzorczej, którego celem będzie przyjęcie założeń nowego systemu wynagrodzeń kluczowej kadry kierowniczej. W symulacji wzorowanej na rzeczywistych rozwiązaniach dużej spółki giełdowej uczestniczyć będą byli prezesi banków Sławomir Lachowski i Janusz Dedo oraz Dorota Snarska-Kuman, partner Deloitte. Planujemy też sesję poświęconą kompetencjom liderów biznesu,  którą poprowadzi przedstawicielka firmy Deloitte - Natalia Pisarek.

Seminarium odbędzie się w czwartek, 14 stycznia 2016 r. w godz. 9.30 - 15.30,  w siedzibie Partnera Seminarium - Konfederacji Lewiatan, przy ul. Zbyszka Cybulskiego 3 w Warszawie.


Program znajdą Państwo w załączniku oraz na stronie:  http://www.boardce.com/program

Zgłoszenie oraz specjalne warunki uczestnictwa dla Członków Konfederacji Lewiatanhttp://www.boardce.com/rejestracja

Gdyby mieli Państwo dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z Małgorzatą Kuczarą: mkuczara@boardce.org, tel.502258200. 

 

Seminarium jest częścią Certyfikowanego Programu Dla Członków Rad Nadzorczych, którego partnerami są: Deloitte i Fundacja Na Rzecz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Więcej informacji: www.boardce.org. Relacje z poprzednich seminariów na stronach Deloitte.