Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Konferencja "Work-life balance w biznesie"

2013-02-06

Związek Prywatnych Pracodawców Lubelszczyzny ZPPL „Lewiatan" z przyjemnością informuje, że rozpoczęliśmy realizacje projektu „Godna praca kluczem do sukcesu firmy" finansowanego z Funduszy Norweskich, Fundusz na rzecz godnej pracy i dialogu społecznego. W związku z tym prosilibyśmy o pomoc w rozpowszechnieniu informacji na temat projektu, a w szczególności zbliżającej się konferencji.
Głównym celem projektu jest promocja idei godnej pracy i dialogu społecznego poprzez podniesienie świadomości i podkreślenie znaczenia tych zagadnień. Projekt poświęcony jest następującym obszarom: godna praca (w tym utrzymanie równowagi między pracą zawodową a życiem osobistym), dialog trójstronny, społeczna odpowiedzialność biznesu oraz przeciwdziałanie dyskryminacji w miejscu pracy. Związek Prywatnych Pracodawców Lubelszczyzny „Lewiatan" - lider projektu, realizuje zadania w partnerstwie z norweską organizacją prywatnych pracodawców - Næringslivets Hovedorganisasjon (NHO) - oficjalnym partnerem projektu. Projekt jest realizowany w okresie 01.01.2013 - 31.12.2014, w jego ramach zostaną zorganizowane konferencje, szkolenia, wizyta studyjna w Norwegii, konsultacje on-line z ekspertami, badania oraz kampania promocyjna. Projekt skierowany jest przede wszystkim do pracodawców, a pośrednio także do przedstawicieli związków zawodowych i pracowników oraz przedstawicieli sektora publicznego, czyli do wszystkich uczestników dialogu społecznego.

Pierwszym wydarzeniem związanym z realizacją projektu jest konferencja pt. „Work-life balance w biznesie", która odbędzie się 6 lutego 2013 r. w Lublinie w Hotelu Europa. Podczas konferencji omówiona zostanie tematyka dotycząca równowagi między życiem osobistym i zawodowym, ponadto poruszone zostaną kwestie dotyczące zarządzania personelem i motywacji pracowników. Uczestnikami konferencji będą w przeważającej części pracodawcy, ale również przedstawiciele związków zawodowych i pracownicy sektora publicznego. Celem naszego działania jest zwiększenie świadomości stron uczestniczących w dialogu społecznym na temat znaczenia godnej pracy oraz utrzymania równowagi w życiu. Przewidujemy m.in.: wystąpienie reprezentanta naszego partnera - norweskiej organizacji pracodawców - NHO na temat społecznej odpowiedzialności biznesu i godnej pracy w Norwegii oraz wykład eksperta w dziedzinie work-life balance i psychologii biznesu. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem honorowym Wojewody Lubelskiego oraz Prezydenta Miasta Lublin.


ZAPROSZENIE

Projekt „Godna praca kluczem do sukcesu firmy", POLAND 2012/104604 finansowany z Funduszy norweskich, Fundusz na rzecz godnej pracy i dialogu społecznego.