Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Konferencja: Przedsiębiorcy w Polsce

2013-02-14

Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan

zaprasza na konferencję prasową:

Przedsiębiorcy w Polsce

Raport o wkładzie firm w rozwój kraju

Majątek polskich firm wzrósł prawie o połowę w ciągu ośmiu lat. Przychody zwiększyły się o 50 proc. w ciągu ostatnich sześciu lat. Co godzinę w Polsce rejestrowanych jest 166 firm. Po trzech latach połowa z nich nadal istnieje. W przedsiębiorstwach powstaje trzy czwarte produktu krajowego. Inwestycje firm są trzy razy większe niż samorządów. Większość miejsc pracy jest w przedsiębiorstwach. W sektorze prywatnym pracuje cztery razy więcej ludzi niż w publicznym. To tylko niektóre dane z unikatowego raportu „Przedsiębiorcy w Polsce", nad którym pracowaliśmy ponad sześć miesięcy.

W czasie konferencji prasowej zaprezentujemy pełny raport, który pokazuje jaki jest wkład przedsiębiorców w rozwój Polski. Wykorzystaliśmy w nim ponad 30 tys. danych. Łącznie powstało 17 raportów - dla każdego województwa i zbiorczy ogólnopolski.

W konferencji prasowej udział wezmą:

Dr Henryka Bochniarz, prezydent PKPP Lewiatan
Henryk Orfinger, prezes zarządu Dr Irena Eris SA
Jakub Wojnarowski, z-ca dyrektora generalnego PKPP Lewiatan


Zapraszamy 14 lutego (czwartek), o godz. 11.00 do siedziby PKPP Lewiatan,
Warszawa, ul. Zbyszka Cybulskiego 3