Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

20. Inżynierskie Targi Pracy czyli praca nie tylko dla inżyniera

2013-02-19

To już jubileuszowa, 20. edycja Inżynierskich Targów Pracy organizowanych przez Stowarzyszenie Studentów BEST na Politechnice Warszawskiej. Podczas dwóch dni Targów - 19 i 20 marca 2013 r. w Dużej Auli zaprezentują się prestiżowe firmy różnych branż i przedstawią oferty pracy, stażu oraz praktyk.

Stworzą unikalny labirynt różnorodnych ścieżek kariery dla przyszłych inżynierów                i managerów. Wystarczy przyjść, porozmawiać, wypełnić formularz zgłoszeniowy, a marzenie o pracy w konkurencyjnej firmie może się spełnić.


Co nas wyróżnia spośród innych Targów Pracy?


20 lat doświadczenia zobowiązuje i dlatego też nie ograniczamy się tylko do prezentacji wystawiających się firm, ale również dajemy możliwość uczestnictwa w bezpłatnych warsztatach prowadzonych przez przedstawicieli wystawiających się firm. Zapisy odbędą się na stronie: www.InzynierskieTargiPracy.pl/WARSZTATY


Na studentów czeka również konkurs z atrakcyjnymi nagrodami w trakcie targów.

Już dziś zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego fanpage'u: www.facebook.com/InzynierskieTargiPracy, na którym możesz śledzić jakie firmy pojawią się na Targach, zadać pytanie organizatorom i wygrać nagrody w licznych konkursach.


Czy kiedykolwiek próbowałeś skontaktować się z 70 firmami w przeciągu 2 dni?                Stowarzyszenie Studentów BEST daje Ci tą szansę. Przyjdź i sam to sprawdź!


Zapraszamy!

Stowarzyszenie Studentów BEST

www.InzynierskieTargiPracy.pl