Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

KONFERENCJA: Firma jako pracodawca - jak motywować pracowników i przyciągać do siebie najlepszych?

2013-01-16

16 stycznia zapraszamy na konferencję, której patronem jest PKPP Lewiatan.

Employer branding i komunikacja wewnętrzna to obszary w wielu firmach niedoceniane. Działania te odgrywają jednak bardzo dużą rolę zarówno w budowaniu wizerunku wiarygodnej firmy, jak i w sprawnym zarządzaniu organizacją. W wielu instytucjach nie istnieje jednak formalna procedura komunikacji wewnętrznej oraz otrzymywania informacji zwrotnej. Zarazem obraz firmy jako pracodawcy budowany wewnątrz organizacji jak i na zewnątrz jest często rozbieżny.

Podczas konferencji odbędzie się prezentacja raportu Ciszewski MSL Financial Communications z badania przeprowadzonego wśród specjalistów od komunikacji wewnętrznej i employer brandingu w instytucjach finansowych. Doświadczeni praktycy podzielą się swoją wiedzą na temat rozwiązań umożliwiających prowadzenie efektywnych działań z tego obszaru. Zaprezentowane zostaną również metody majce na celu zwiększenie motywacji pracowników z uwzględnieniem benefitów pozapłacowych, budowania wspólnoty wartości oraz roli przywództwa.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Dodatkowe informacje, program i zgłoszenia