Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Prezentacja nowego regulaminu Sądu Arbitrażowego

2012-01-10

Sąd Arbitrażowy Lewiatan oraz Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie zapraszają na konferencję prasową: Sąd Arbitrażowy Lewiatan bardziej przyjazny przedsiębiorcom. Prezentacja nowego regulaminu Sądu Arbitrażowego Lewiatan.
Zaprezentowany zostanie nowy, innowacyjny regulamin postępowania arbitrażowego, czerpiący z najlepszych doświadczeń i wzorców postępowania zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Konferencja prasowa odbędzie się 10 stycznia 2012 r. w Sali konferencyjnej OIRP w Warszawie przy ul. Żytniej 15 (I piętro) o godz. 14.30.

Zaraz po konferencji prasowej, od godz. 15.00, odbędzie się seminarium „Arbitraż na świecie i w Polsce" poświęcone zagadnieniom najnowszych tendencji w arbitrażu na świecie oraz szczegółowej prezentacji Regulaminu Sądu.

Po seminarium odbędzie się koktajl, na który zapraszają kancelarie: CMS Cameron McKenna, Clifford Chance, Gessel, Hogan Lovels, Salans, Wardyński i Wspólnicy oraz Wierciński, Kwieciński, Baehr.

Szczegółowy program seminarium dostępny jest na stronie: http://www.sadarbitrazowy.org.pl/pl/nowy-regulamin.

W konferencji udział wezmą członkowie Komisji regulaminowej Sądu, przygotowującej nowy regulamin Sądu, którzy podzielą się swoimi wnioskami z prac nad nim:

- dr Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz, Prezes SA Lewiatan,
- mec. Michał Jochemczak, radca prawny w kancelarii Salans,
- mec. Bartosz Krużewski, Partner, Clifford Chance, Przewodniczący Komitetu Nominacyjnego SA Lewiatan,
- dr Krzysztof Stefanowicz, Wiceprezes SA Lewiatan, Przewodniczący Komisji Regulaminowej SA Lewiatan,
- mec. Tomasz Wardyński, Wspólnik Kancelarii Wardyński i Wspólnicy, Członek Komitetu Arbitrażowego SA Lewiatan.