Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Profesjonalny sprzedawca roku 2010 – ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!

2011-01-10

Ruszyły zgłoszenia do konkursu PNSA - Profesjonalny Sprzedawca Roku 2010.
Wejdź na www.pnsa.pl  i wypełnij zgłoszenie!

W konkursie mogą brać udział zarówno przedstawiciele działów sprzedaży, menedżerowie, zespoły sprzedażowe, jak i trenerzy zajmujący się tą tematyką w codziennej pracy zawodowej. W tym roku uczestnicy będą rywalizować w 9 kategoriach.


1. Menedżer Sprzedaży Roku. O nominację w tej kategorii może starać się pracownik działu sprzedaży piastujący stanowisko kierownicze. Może to być kierownik sprzedaży, kierownik marketingu handlowego, kierownik regionu, itp., który przez ostatni rok wykazał się samodzielnie bądź wraz ze swoim zespołem wzrostem sprzedaży, udziałów w rynku, zdobyciem nowych klientów i konsekwentnie przez ten okres był najlepszym menedżerem sprzedaży w rankingach reprezentowanej firmy.

2. Zespół Sprzedaży Roku. O nominację w tej kategorii może starać się każdy zespół sprzedażowy odpowiedzialny za wyniki sprzedaży znacznie przekraczające średnią innych zespołów sprzedawców w tej samej firmie bądź, który wykazał się mierzalnym wzrostem efektywności działania w odniesieniu do roku poprzedniego.

3. Trener Sprzedaży Roku. O nominację w tej kategorii może starać się każdy szkoleniowiec, specjalista HR zatrudniony w firmie oraz szkoleniowiec z zewnętrznej firmy szkoleniowej lub reprezentujący instytucję edukacyjną np. uczelnię. Nominacja może być zgłoszona przez zarówno przez osobę nominowaną jak również przez zespół sprzedażowy, kierownika bądź dyrektora sprzedaży.

4. Sprzedawca Roku. O nominację w tej kategorii może starać się każdy sprzedawca, który osiągnął wyniki znacznie przekraczające średnie wyniki innych sprzedawców w tej samej firmie.

5. Innowacje w Dziedzinie Sprzedaży. O nominację w tej kategorii można zgłaszać kandydata w oparciu o przygotowany i wdrożony dowolny model lub system, który znacząco przyczynił się do sukcesu zespołu sprzedaży i firmy. Może to być pewien konkretny proces zarządzania, strategia szkolenia czy integracja wsparcia softwarowego w ramach działu sprzedaży lub inna innowacja, która miała wpływ na wzrost efektywności sprzedaży.

6. Sprzedawca Roku - Sprzedaż Bezpośrednia. O nominację w tej kategorii może starać się każdy sprzedawca działający w obszarze sprzedaży bezpośredniej rozumianej, jako sprzedaż osobista związana z jednoczesnym zamknięciem transakcji, a który osiągnął wyniki znacznie przekraczające średnie wyniki innych sprzedawców działających dla tej samej organizacji.

7. Menedżer ds. obsługi klienta. O nominację w tej kategorii może starać się każdy menedżer (lub pracownik) działu bezpośrednio związanego z obsługą klienta. Może to być menedżer (lub pracownik) działu reklamacji, centrum obsługi klienta itp., który przez ostatni rok wykazał się samodzielnie bądź wraz ze swoim zespołem ciekawym, innowacyjnym a przy tym skutecznym, mierzalnym i zorientowanym na klienta podejściem w procesie obsługi poprzedzającej sprzedaż, w trakcie sprzedaży oraz w obszarze szeroko rozumianej obsługi posprzedażowej.

8. Menedżer branży MLM. O nominację w tej kategorii może się starać każdy menedżer działający w branży MLM mogący pochwalić się osiągniętymi wynikami sprzedaży w ostatnim roku działania, wykazać się nie tylko umiejętnością tworzenia zespołów sprzedażowych zgodnie z branżowym kodeksem etycznym, ale również umiejętnością pracy zespołowej i realizowania postawionych celów przy jednoczesnym kreowaniu pozytywnego wizerunku branży.

9. Lider samorządowy (dotyczy struktur samorządowych). W tej kategorii oceniani są kandydaci, którzy realizują innowacyjne przedsięwzięcia na potrzeby społeczności lokalnych lub charakteryzują się wysoką skutecznością w pozyskiwaniu środków unijnych na potrzeby społeczności lokalnych. O nominację w tej kategorii mogą starać się kierownicy lub pomysłodawcy projektów, kierownicy samorządowych jednostek organizacyjnych, organy wykonawcze jednostek samorządu terytorialnego oraz organy wykonawcze spółek, w których jednostki samorządu terytorialnego objęły udziały lub akcje, a także przedstawiciele wyspecjalizowanych podmiotów zewnętrznych oraz firm doradczych, którzy mogą się wykazać umiejętnością pozyskiwania środków unijnych poprzez przygotowanie ciekawych projektów odpowiadających potrzebom społeczności lokalnych, a następnie ich skutecznej realizacji i rozliczenia. Warunkiem zgłoszenia w tej kategorii jest przedstawienie przynajmniej jednego projektu zrealizowanego przez zgłaszającego w kolejnych latach.

Jeśli dla Ciebie sprzedaż to także sposób na życie - nie czekaj i zgłoś się już dziś!
Więcej na www.pnsa.pl .

Tagi