Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Forum Dyskusyjne „Edukacja – głos biznesu”

2011-01-24

Forum Dyskusyjne „Edukacja - głos biznesu" w ramach projektu „Kwalifikacje dla potrzeb pracodawców" realizowanego ze środków UE w ramach EFS. Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan od wielu lat wskazuje jak ważne dla konkurencyjności naszej gospodarki jest dostosowanie systemu edukacji do potrzeb pracodawców. Szkoły i uczelnie nie współpracują z biznesem przy tworzeniu programów nauczania. Nie tworzą profesjonalnych ofert współpracy z firmami W projekcie „Kwalifikacje dla potrzeb pracodawców" zbadaliśmy czego pracodawcy oczekują od edukacji, jakich kwalifikacji wymagają od swoich pracowników, a także jak, już dziś, współpracują ze szkołami i uczelniami.

Serdecznie zapraszamy do udziału w forum dyskusyjnym, gdzie w gronie pracodawców, przedsiębiorców, przedstawicieli szkół i uczelni, Wojewódzkiej Rady Zatrudnienia, Wojewódzkiej Komisji Dialogu Społecznego spróbujemy wypracować rekomendacje dotyczące modelu edukacji w warunkach zmieniającego się rynku pracy.

Forum odbywa się w ramach projektu „Kwalifikacje dla potrzeb pracodawców" realizowanego pod patronatem Rady Rynku Pracy PKPP Lewiatan, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego"

Serdecznie zapraszamy


Zgłoszenia prosimy potwierdzać u p. Anny Góreckiej,
agorecka@pkpplewiatan.pl, do 21 stycznia 2011 r.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba uczestników konferencji jest ograniczona,
decyduje kolejność zgłoszeń.

PROGRAM

 

11.30 - 12.00 Rejestracja

12.00 - 12.10 Powitanie i otwarcie
Małgorzata Rusewicz, PKPP Lewiatan

12.10 - 12.30 Jak wykuwała się stal? Czyli prezentacja projektu "Kwalifikacje dla potrzeb pracodawców"
Piotr Sarnecki, PKPP Lewiatan

12.30 - 13.00 Prezentacja rekomendacji z projektu

13.00 - 13.20 Przerwa

13.20 - 14.40 Panel dyskusyjny
z udziałem przedstawicieli pracodawców, przedsiębiorców, Wojewódzkiej Rady Zatrudnienia i Wojewódzkiej Komisji Dialogu Społecznego, szkolnictwa wyższego i zawodowego

- otwarta dyskusja

14.40 - 14.50 Podsumowanie i zakończenie obrad

14.50 Lunch

 

Konferencja w ramach projektu "Kwalifikacje dla potrzeb pracodawców"
realizowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS

 

Kraków, Hotel QUBUS

Udział bierze Piotr Sarnecki.

Tagi