Biznes na rynku meksykańskim - spotkanie

Uprzejmie informujemy, że Ambasada Meksyku w Polsce we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą w dniu 20 marca 2018 r. organizuje spotkanie dotyczące możliwości działań biznesowych na rynku meksykańskim.

Gościem spotkania będzie Pan Gerardo Gutierrez Candani, Prezes Federalnego Urzędu ds Rozwoju Specjalnych Stref Ekonomicznych (SSE), który przedstawi  polskim przedsiębiorcom tematy związane ze współpracą gospodarczą w oparciu o Strefy Ekonomiczne. Prezentacja projektów realizowanych obecnie w meksyku w ramach Deklaracji o powstawaniu Stref Ekonomicznych będzie stanowić bardzo interesującą podstawę do rozpoczęcia działań na rynku meksykańskim dla polskich przedsiębiorców.

W składzie delegacji meksykańskiej znajdują sie ponadto: Pan Max Mergenthaler Canseco, Szef Promocji Inwestycyjnej oraz Pan Juan Carlos Cardona Aldave, Dyrektor Generalny ds. Promocji Krajowej i Międzynarodowej.

Seminarium Meksyk - Polska odbędzie się w dniu 20 marca br. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej, Warszawa, ul Trębacka 4; początek spotkania o godz. 10.00.

Seminarium będzie realizowane w języku angielskim.

Meksyk to jeden z pięciu rynków priorytetowych dla polskiej gospodarki i zarazem jeden z najważniejszych dla nas partnerów gospodarczych na kontynencie amerykańskim.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Rejestracja online

Pytania prosimy kierować do:

Biuro Współpracy Zagranicznej KIG

Maria Nowakowska, e-mail: mnowakowska@kig.pl, tel: 22 - 6309783

Monika Sasiak, e-mail: msasiak@kig.pl, tel: 22 - 6309723