Konferencja dla przedsiębiorców „CETA w praktyce”

Serdecznie zapraszamy na konferencję poświęconą wprowadzanym przez umowę handlową Unii Europejskiej z Kanadą preferencji celnych „CETA w praktyce", z udziałem Tadeusza Kościńskiego, podsekretarza Stanu w Ministerstwie Rozwoju, Wojciecha Fedko, członka Zarządu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, ekspertów Ministerstwa Rozwoju oraz Ministerstwa Finansów, a także przedstawicieli Sekcji Handlowej Ambasady Kanady w Polsce.

Wydarzenie odbędzie się 8 listopada 2017 o godzinie 15:00 w siedzibie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu przy ul. Bagatela 12.

Bardzo prosimy o rejestrowanie się na konferencję na stronie PAIH:

http://www3.paiz.gov.pl/konferencje/?CETA_w_praktyce

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza rejestracji.
Liczba miejsc ograniczona, udział będzie potwierdzany drogą mailową.

Jednocześnie, uprzejmie informujemy, iż celem korzystania z wprowadzanych porozumieniem CETA preferencji celnych, dla eksportu o wartości powyżej 6 tys. EUR (wartość jednorazowej przesyłki/ partii towaru), niezbędna jest uprzednia rejestracja w bazie eksporterów REX (szczegółowe informacje na stronie Ministerstwa Finansów: http://bit.ly/2yESund)

UWAGA! Możliwość korzystania z preferencji celnych CETA na podstawie statusu „upoważnionego eksportera" wygasa z dniem 31 grudnia br. Po tym terminie, preferencyjny eksport do Kanady będzie możliwy wyłącznie po rejestracji w systemie REX.

Więcej informacji pod linkiem: http://bit.ly/2ipe9Kc

Konfederacja Lewiatan

Agenda konferencji