Polsko-Fińskie Forum Innowacyjne

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej, VTT Technical Research Centre of Finland oraz The Federation of Finnish Enterprises zapraszają na Polsko-Fińskie Forum Innowacyjne, które odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2016 r. w Helsinkach.


Polsko-Fińskie Forum Innowacyjności "Research and Innovation: a Powerful Tool for Company Growth" ma stanowić platformę wymiany opinii na temat roli badań i innowacyjnych rozwiązań w rozwoju przedsiębiorstw oraz zwiększeniu ich konkurencyjności na rynkach międzynarodowych.

Na Forum zapraszamy firmy z sektora chemicznego, farmaceutycznego, life science, energetycznego, zielonych technologii, bio-ekonomii, clean-tech, zarządzania odpadami, a także przedstawicieli instytutów naukowych, organizacji publicznych i samorządowych, zajmujących się innowacyjnością w Polsce i w Finlandii.

Uczestnicy będą mieli także okazję bliżej zapoznać się z działalnością badawczo-rozwojową Fińskiego Instytutu Wysokich Technologii VTT, działalnością finskiej agencji ds innowacyjności TEKES, a także z fińskim systemem wspierania przedsiębiorstw w sferze innowacyjności. Mamy też nadzieję, iż obecność polskich i fińskich firm oraz przedstawicieli samorządu gospodarczego zaowocuje kontaktami biznesowymi.

PROGRAM FORUM

Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt na adres hel.events@msz.gov.pl do 15 maja 2016 r. (liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o wskazanie liczby uczestników), wraz z wypełnionym formularzem.

Serdecznie zapraszamy do udziału!