Aviva dla Rodziny - pierwsza franczyza TU Aviva

Powstała pierwsza franczyza Towarzystwa Ubezpieczeniowego Aviva przy al. Bohaterów Września 22 w Warszawie.

Placówka Aviva dla Rodziny to nowoczesne i przyjazne miejsce, w którym w ciepłej i niezobowiązującej atmosferze można porozmawiać o potrzebach swojej rodziny, ochronie zdrowia i życia swojego i swoich najbliższych, wybrać najlepsze ubezpieczenie domu lub mieszkania, ubezpieczyć swój samochód,  zastanowić się nad wyborem najodpowiedniejszego dla Siebie programu emerytalnego, a także zabezpieczyć swoją firmę i pracowników od skutków niespodziewanych zdarzeń. Reprezentując firmę Expander spółka pośredniczy w udzielaniu kredytów gotówkowych, hipotecznych, firmowych oraz załatwiamy leasing i faktoring.

Staramy się być przyjacielem swoich klientów służąc im pomocą w trudnych dla Nich chwilach.

Ciepły i rodzinny wystrój wnętrza zachęca do niezobowiązujących rozmów. Ważnych, rodzinnych decyzji nie podejmuje się samemu, dlatego nasza placówka została urządzona tak, aby podczas spotkania z agentem dobrze czuła się cała rodzina. Dla Waszych dzieci przygotowaliśmy kącik zabaw, Wy zaś możesz liczyć na dobrą kawę i coś słodkiego. Wszystko po to, abyście w komfortowych warunkach mogli zadbać o potrzeby Swojej rodziny.


Towarzystwo Ubezpieczeniowe Aviva to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, której zaufało ponad 3,5 miliona klientów, powierzając zarządzanie aktywami o wartości  ponad 50 miliardów.  Wysoka jakość obsługi klienta, sprawna wypłata świadczeń i likwidacja szkód oraz programy wspierające rodziny - to tylko niektóre z atutów Avivy, za jakie doceniają ją klienci, dziennikarze i niezależni eksperci. Dowód? Zadowoleni klienci i zdobywane co roku nagrody, m.in. 1 miejsce w rankingu Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa i statuetka Nobiliatum dla najlepszego towarzystwa ubezpieczeń na życie. 

 

 

Link do strony internetowej: https://www.dlarodziny.aviva.pl/elzbietapospieszynska/onas/

Facebook: https://www.facebook.com/search/1768741590012461/local_search?surface=rese

Kontakt telefoniczny: 605 035 295

Mail: pospieszynski.ryszard@aviva.com.pl